Pszenica i Rzepak RAGT 2021
08/2021

Pszenica i Rzepak RAGT 2021

Zobacz najnowszą ofertę odmian pszenicy i rzepaku RAGT!  Wybierz najlepszy produkt dla siebie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy Państwu najnowszy Przewodnik po odmianach
rzepaku i pszenicy RAGT.

 

Wysokie, stabilne plony, lepsza jakość ziarna, wyższa odporność na choroby i cechy szczególne zapewniające stabilność produkcji w każdych warunkach klimatyczno-glebowych to źródło sukcesu naszych odmian rzepaków i pszenic ozimych.

Staramy się, żeby odmiany RAGT łączyły oczekiwania rolników dotyczące plonowania i jakości sprzedawanych plonów oraz potrzeby odbiorców końcowych, którzy wytworzą odpowiednie dla ich profesji produkty. Naszym celem i wyzwaniem jest hodowla odmian w coraz większym stopniu pokrywającym te kombinacje.

Hodujemy, badamy, testujemy i szukamy odmian najlepiej pasujących do warunków uprawy w Polsce.

Prezentując nasze odmiany przedstawiamy ich najważniejsze cechy, tak, aby każdy plantator miał możliwość najkorzystniejszego wyboru dla swojego gospodarstwa.
Informacje zawarte w katalogu mają na celu zwrócić Państwa uwagę na istotność właściwego dobru odmian w osiąganiu najwyższych wyników plonowania. Można podsumować to ogólnym hasłem:

DOBÓR ODMIAN CZYNNIKIEM SUKCESU.

 

Odmiany rzepaku ozimego RAGT doskonale spisują się w naszych warunkach klimatycznych. Plon rzepaku ozimego naszych odmian wykazuje się bardzo wysokim potencjałem, regularnie potwierdzanym w wynikach badań oficjalnych COBORU oraz opiniach z polskich pól. Odmiany RGT charakteryzują się również wysoką jakością oraz zdrowtnością.

Materiał siewny rzepaku ozimego dostępny jest u najlepszych dystrybutorów na terenie całej Polski. Nasiona rzepaku ozimego RGT charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Odmiany pszenicy ozimej RAGT są bardzo szeroko REKOMENDOWANE do uprawy w Polsce. Nasza odmiana pszenicy ozimej jest najszerzej rekomendowaną do uprawy w Polsce spośród wszystkich pszenic jakościowych. Plon pszenicy ozimej odmian RAGT od wielu lat znajduje się na szczytach oficjalnych rankingów plonowania publikowanych przez COBORU oraz potwierdzanych przez wyniki z pól. Pszenica ozima RGT potwierdza swój potencjał w każdych warunkach plonowania.

Nasze najnowsze odmiany pszenicy ozimej doskonale łączą potencjał plonu ze zdrowotnością oraz efektywnym wykorzystaniem dostępnych składników pokarmowych.

Oferujemy odmiany pszenicy ozimej na słabsze  gleby, trudniejsze przedplony, wczesne i późne siewy. Jesteśmy w stanie dopasować i zaoferować produkt do każdych potrzeb.

Materiał siewny pszenicy ozimej RAGT jest szeroko dostępny u najlepszych dystrybutorów na terenie całej Polski. Nasze nasiona pszenicy ozimej charakteryzują się najwyższą jakością.

 

Pełen Przewodnik 2021 znajdziesz tutaj:

Pliki 
RAGT przewodnik 2021 rzepak i pszenica.pdfPDF File - 9.34 MB - 19 Aug 2021