Rzepak ozimy RAGT 2024
07/2024

Rzepak ozimy RAGT 2024

Zobacz najnowszą ofertę naszych odmian. Wybierz produkt dla siebie ! 

 

Przedstawiamy odmiany rzepaku ozimego RAGT do siewów 2024

Rzepak ozimy jest jedną z najważniejszych roślin uprawnych na polskich polach, która doskonale wpasowała się w strukturę naszych upraw. Pomimo tego, że znany i często lubiany to uprawa rzepaku ozimego nie należy do prostych. Dodatkowo poza aspektami uprawowymi, przy jego wyborze coraz istotniejszy staje się czynik ekonomiczy produkcji. Dlatego też odpowiednia odmiana rzepaku na właściwym polu to istotny element sukcesu. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy w perspektywie niestabilnych kosztów i braku pewności opłacalności produkcji podejmowane decyzje o wysiewie rzepaku ozimego stają się jeszcze trudniejsze i istotniejsze. Uważamy, iż zwłaszcza teraz, w tak trudnym czasie nikogo nie stać na ryzyko przypadkoweg i błędnego wyboru odmiany. Jednie nasiona rzepaku sprawdzonej i pewnej odmiany pozwolą na uzyskanie wysokich wyników produkcji.

Dlatego też, zdając sobie sprawę jak ważną decyzją dla plantatora jest odpowiedni wybór rzepaku do siewu staramy się przedstawić nasze odmiany w jak najbardziej przejrzysty i czytelny sposób.

Hodujemy, badamy, testujemy i szukamy odmian najlepiej pasujących do warunków uprawy w Polsce.

Pozostaje jednak pytanie jaki rzepak wybrać? Wszystkie nasze odmiany rzepaku RGT proponowane do zasiewów 2024 zapewniają wysoki i stabilny potencjał plonu, wysokie zaolejenie, a także bardzo wysoką zdrowotność. W naszej ofercie znajdują się produkty tolerancyjne lub odporne na choroby wirusowe oraz kiłę kapusty. Mamy więc nadzieję, że zagoszczą one wkrótce na polskich polach.

Wszystkie odmiany RAGT przechodzą pełen cykl badań poletkowych i polowych. Dzięki temu udaje nam się wyselekcjonować te, które najefektywniej wykorzystują swój potencjał plonotwórczy w polskich warunkch klimatycznych, a ponadto są stabilne w latach, a więc niezawodne.

Materiał siewny rzepaku ozimego RAGT jest szeroko dostępny u najlepszych dystrybutorów na terenie całej Polski.

Życzymy aby tegoroczny siew rzepaku ozimego przebiegał w optymalnych warunkach oraz żebyśmy wszyscy cieszyli się wysokimi plonami w dobrych cenach w roku 2025 Mamy nadzieję, że przy udziale odmian RAGT.

Polecamy nasiona rzepaku RAGT.

Odwiedź również: rzepakRGT.pl 

 

Zapraszamy do lektury.

 

Pełen Przewodnik 2024 znajdziesz tutaj:

Pliki 
RGT Rzepak mini katalog 2024.pdfPDF File - 4.38 MB - 09 Jul 2024